FAQ

masz pytania?

1
Czy długość czarteru jachtu to zawsze minimum tydzień?

Preferujemy wynajem od soboty do soboty. Szczególnie preferujemy taki wynajem w sezonie wakacyjnym. Poza wysokim sezonem jest możliwość wynajmu na krótsze okresy. 

2
Czy kaucja za jacht jest obowiązkowa?

Tak pobieramy kaucję w wysokości 1500 zł lub 2000 zł w zależności od wybranego jachtu. Kaucja może być płatna przelewem i jest zwracana do 3 dni po zakończeniu czarteru i zdaniu jachtu. Kaucja służy pokryciu kosztów zniszczeń lub zgubionego wyposażenia jachtu. 

3
Czy jachty czarterowane są ubezpieczone?

Jachty są ubezpieczone w zakresie OC, CASCO z udziałem własnym w wysokości równej wpłaconej kaucji. 

4
Co się dzieje w przypadku awarii jachtu?

Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów i po zgłoszeniu usterki podejmujemy działanie. Lokalizujemy jacht przez GPS i ustalamy czy serwis wodny jest konieczny. Serwis jachtu na wodzie jest po naszej stronie. 

5
Czy mogę na jacht zabrać zwierzę domowe?

Sugerujemy naszym klientom by nie zabierali zwierząt na jachty. Po pierwsze wynika to z szacunku do kolejnych klientów a sami wiemy, że sprzątanie i dezynfekowanie jachtu po psie lub kocie jest problematyczne. Po drugie nie zawsze właściciel zwierzęcia wie jak się zachowa na jachcie. 

6
Jak wygląda wydanie jachtu?

Przy dokonywaniu rezerwacji jest ustalana godzina odbioru i zdania jachtu. W mailu potwierdzającym wysyłamy obszerne informacje o wybranych jachcie i wyposażeniu. Cały proces jest opisany w otrzymanej wiadomości mailowej. Na wydanie jachtu i naukę obsługi trzeba przewidzieć około 30-40 minut.